طراحی حمام خانه با بودجه کم

آنچه در این محتوا می خوانیم

وقتی صحبت از طراحی حمام با بودجه کم به میان می آید، چند کار وجود دارد که می توانید برای صرفه جویی در هزینه بدون از دست دادن سبک انجام دهید. یکی از راه های صرفه جویی در هزینه، خرید محصولات خارج از قفسه به جای قطعات سفارشی است. این می تواند راهی عالی برای به دست آوردن ظاهری که می خواهید بدون صرف هزینه زیاد باشد. راه دیگر برای صرفه جویی در هزینه این است که برخی از عناصر حمام خود را خودتان انجام دهید. برای مثال می توانید دیوارها را خودتان رنگ کنید یا کاشی را خودتان نصب کنید. با انجام برخی از کارها توسط خودتان، می توانید در هزینه طراحی حمام خانه خود صرفه جویی زیادی کنید.

طراحی حمام کوچک

هنگام برنامه ریزی برای طراحی یک حمام کوچک، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا از رنگ های روشن روی دیوارها استفاده کنید تا اتاق بزرگتر به نظر برسد.

دوم، وسایل را انتخاب کنید که متناسب با اندازه اتاق باشد.

سوم، از فضای ذخیره سازی عاقلانه استفاده کنید تا فضا را از شلوغی دور نگه دارید. در نهایت، چند نکته شخصی اضافه کنید تا فضا را مال خود کنید. با کمی برنامه ریزی، یک حمام کوچک می تواند هم شیک و هم کاربردی باشد.

طراحی حمام برای یک خانه جدید

طراحی حمام یکی از جنبه های مهم هر خانه جدید است. حمام یکی از پر استفاده ترین اتاق های خانه است، بنابراین مهم است که از کاربردی و شیک بودن آن اطمینان حاصل کنید. هنگام طراحی حمام موارد زیادی مانند چیدمان، وسایل و تزئینات حمام باید در نظر گرفته شود.

محبوب ترین روش طراحی حمام چیست؟

چند روند محبوب در طراحی حمام وجود دارد که به نظر می رسد در حال افزایش محبوبیت هستند. یکی استفاده از سنگ طبیعی یا کاشی سنگی در کف و دیوار است. این به حمام حسی شبیه اسپا می دهد و می تواند بسیار آرامش بخش باشد. یکی دیگر از روندهای محبوب استفاده از دوش های بزرگ است. این دوش ها می توانند دوش های همراه یا ترکیب دوش/وان باشند یا کابین دوش شیشه ای. آنها تمایل دارند چندین سر دوش و بسیاری از ویژگی های مختلف مانند صندلی ها و قفسه های داخلی داشته باشند. پیشنهاد ما استفاده از کابین های دوش شیشه ای یا همان حمام شیشه ای است. چون قیمت پایین تری نسبت به انواع وان دارد و در عین حال فضای کمتری را اشغال میکند.

طراحی حمام با بودجه کم

بهترین راه ها برای بزرگ کردن فضا در یک حمام کوچک چیست؟

چند راه برای به حداکثر رساندن فضا در یک حمام کوچک وجود دارد. یکی از راه ها استفاده از سینک پایه دار به جای روشویی است. زیرا فضای بیشتری را ایجاد می کند. راه دیگر استفاده از دوش کوچک به جای وان است. این کار باعث می شود حمام بزرگتر به نظر برسد. در نهایت، استفاده از رنگ های روشن نیز به بزرگتر نشان دادن حمام کوچک کمک می کند.

چگونه می توانم با بودجه کم یک حمام لوکس طراحی کنیم؟

راه‌های زیادی برای اضافه کردن لوکس به طراحی حمام با بودجه وجود دارد. یکی از راه‌ها تمرکز روی وسایل و اتصالات است. برای کانترها و کف‌های خود از مواد سطح بالا مانند سنگ مرمر یا گرانیت استفاده کنید. روی یک دوش و وان با کیفیت با ویژگی های لوکس هزینه کنید. راه دیگری برای افزایش تجمل با توجه بودجه، استفاده از لوازم جانبی است. حوله، فرش و پرده حمام را انتخاب کنید که لوکس باشند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *