پایه نرده اسپیگوت و فیکس پوینت چه فرقی باهم دارند؟

آنچه در این محتوا می خوانیم

پایه نرده اسپیگوت و فیکس پوینت دو عنصر مهم در ساختار نرده‌های فلزی هستند. این دو عنصر در طراحی و نصب نرده‌ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. اگرچه به نظر ممکن است مشابه به نظر بیایند، اما در واقع فرق‌های مهمی بین پایه نرده اسپیگوت و فیکس پوینت وجود دارد. در ادامه به بررسی این فرق‌ها خواهیم پرداخت.

پایه نرده اسپیگوت چیست؟

این مدل از پایه نرده از پر طرفداران ترین پایه های نرده شیشه ای می باشد. پایه اسپیگوت به شکل های مختلفی مانند: دایره ای، مربعی و مواردی از این قبیل می باشد و مزیت مهم این پایه کمترین زمان در نصب این پایه می باشد.

پایه نرده شیشه ای - دُرناب

پایه نرده فیکس پوینت چگونه است؟

پایه فیکس پوینت یا سیستم اتصلات نقطه ای یکی از مدرن ترین و بروز ترین سیستم های پایه نرده شیشه ای می باشد.

در این نوع نرده شیشه های در نقاط اتصال خود به صورت نقطه ای سوراخ کاری می شوند و قطعاتی اتصال در محل های سوراخ کاری شده بر شیشه به صورت جانبی نصب می شود.

این نوع نرده ها برای ساختمان های اداری و تجاری بسیار مناسب می باشد.

در پایه نرده شیشه فیکس پوینت شما یک فضای یک دست می بیند و هیچ گونه خبری از اتصالات بزرگ در کار دیده نمی شود.

پایه نرده شیشه ای - دُرناب

مراحل نصب و اجرای پایه نرده شیشه ای فیکس پوینت چگونه است؟

یکی از نکاتی که در هنگان نصب این نوع نرده باید به آن توجه داشته باشید، ارتفاع این نرده ها با سطح زمین است، به خاطر این که این شیشه ها به طور مستقیم به قسمت کناری سازه متصل می شود.

به همین دلیل نصب این مدل از پایه اکثرا در تراس ها، بالکن ها و راه پله های فرار اجرا و نصب می شود.

شیشه های نرده ی فیکس پونت قابلیت این را دارند که به انواع سازه بتنی، آجری و فلزی نصب شود و تنها نکته ای که باید به آن دقت کافی را بکنید این است که مطمئن باشید سازه خود تحمل وزن این محصول را نیز داشته باشد.

استفاده از نرده شیشه ای فیکس پوینت باعث میشود که شما حداکثر استفاده خود را از محیط ببرید و زیبایی بسیار خاص و منحصر به فردی را به ساختمان و محل اجرای پروژه شما منتقل کند.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

خانه