آشنایی با قفل آژیر دار درب ضد سرقت

آنچه در این محتوا می خوانیم

همیشه امنیت فضای کار و محل سکونت جزو مهم ترین نکات بوده و هست. همیشه سعی بر این بوده که افراد راه های مختلفی را برای افزایش امنیت پیدا کنند. یکی از راه هایی که تاثیر زیادی روی افزایش امنیت و کمتر شدن سرقت کمک کرده است، استفاده از قفل ضد سرقت می باشد. این قفل ها انواع مختلفی دارد که یکی از مدل های آن قفل ضد سرقت آژیردار می باشد. با ما همراه باشید تا با این قفل پر کاربرد آشنا شویم.

قفل آژیردار

قفل ضد سرقت آژیردار

قفل ضد سرقت آژیر دار یکی از جدیدترین مدل ها می باشد که در کنار قابلیت امنیتی که مانند دیگر قفل ها دارد، قابلیت آژیر هشدار نیز دارد. در صورتی که پین یا از طریق روش های مختلف دیگر نتوانید قفل درب را باز کنید، آژیر قفل به صدا در می آید.

این قابلیت به شما کمک می کند تا زمانی که سارق بخواهد وارد فضای شما شود با اشتباه وارد کردن رمز درب، آژیر به صدا در آید و شما را مطلع کند.

خصوصیات قفل آژیردار

  1. اعلام هشدار باز شدن درب با صدای آژیر
  2. ست کردن شماره برای ارسال پیامک در صورت لزوم و اطلاع هشدار
  3. قابلیت نصب بر روی درب های مختلف
  4. چک کردن میزان باطری از طریق پیامک یا اپلیکیشن
  5. تنظیم میزان صدای آژیر

ویژگی قفل آژیردار

آشنایی با کارکرد قفل آژیردار

قفل های آژیر دار ظاهری مانند دیگر مدل های قفل ضد سرقت را دارند و نصب آن ها بر روی انواع درب ها به یک شکل می ماند. اما با این تفاوت که یک ویژگی خاصی در برابر دیگر مدل ها دارد که آن هم داشتن آژیر می باشد. مزیت این قفل در هشدار آژیر آن می باشد که در زمانی که سارق می خواهد وارد منزل و ساختمان شما شود با وارد کردن اشتباه کد یا عدم باز کردن قفل درب، صدای آژیر به صدا در می آید و شما را مطلع می سازد. مزیت دیگری که دارد زمانی که سارق تلاش کند تا قفل شما را خراب کند نیز این قفل به شما هشدار می دهد . مدل های هوشمند این قفل در کنار صدای آژیر می تواند به شماره هایی که از قبل رو آن ست شده است پیامک نیز ارسال کند.

بهترین قفل ضد سرقت برای درب شما

زمانی که امنیت مسئله اصلی شما می شود، قفل درب شما مهم ترین بخش آن می شود. قفل های ضد سرقت بسیار می توانند ایمنی شما را افزایش دهند. اما بهترین قفل ضد سرقت در بین مدل های مختلفی که دارد کدام مدل می تواند باشد؟

جواب درستی نمی توان به این سوال داد، به این دلیل که همه قفل های ضد سرقت به خوبی خواسته شما را انجام می دهند. اما می توان قفل ضد سرقت آژیر دار را جزو بهترین قفل ها دانست که با خصوصیاتی که در اختیار شما می گذارد به خوبی می تواند شما را مطلع سازد.

اما به این نکته باید توجه داشت که در آخر این بودجه شما می باشد که تعیین می کند از چه قفل ضد سرقتی برای درب ساختمان خود استفاده کنید.

جمع بندی

کارشناسان همیشه در تلاش هستند تا راه های را برای بالاتر بردن امنیت فضای شخصی شما بدست آورند. قفل های ضد سرقت یکی از گزینه هایی می باشد که به شما کمک می کند تا شما امنیت فضای خود را افزایش دهید و از سارقین در امان باشید. هر چقدر هوشمندی این قفل ها نیز افزایش پیدا کند، قیمت های آن ها نیاز بالاتر می رود. در کنار درب های ضد سرقت و معمولی شما می توانید با تنوع مدلی که این قفل ها دارند شما بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

لطفا به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

خانه