نحوه تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ چگونه است؟

آنچه در این محتوا می خوانیم

تغییر رمز قفل دیجیتال به عنوان یکی از موضوعاتی که ارتباط مستقیمی را با امنیت دارد به عنوان به موضوع این مقاله انتخاب گردیده است.

بسیاری از مردم برای امنیت بیشتر خانه، هتل، شرکت و…، برای درب‌ها به جای قفلهای ساده از قفلهای دیجیتالی سامسونگ استفاده می‌کنند؛ حال برخی مواقع به دلایلی مانند فراموشی رمز، افشا شدن رمز و… لازم می‌شود که رمز قفل دیجیتال سامسونگ تغییر داده شود.

تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ یک سری اصول دارد که هر فردی باید با توجه به آن‌ها رمز قفل دیجیتال سامسونگ را تغییر دهد؛ در این مقاله قرار است که به شما یاد دهیم که چگونه به‌راحتی این کار را انجام دهید پس تا آخر این مقاله همراه ما بمانید.

 


مرحله اول تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ

در ابتدا برای تغییر رمز قفل دیجیتالی لازم است که به بخش تنظیمات قفل دیجیتال سامسونگ وارد شوید و گزینه شناسه رمز را انتخاب کنید؛ پس از ورود به این بخش، از شما درخواست می‌شود که رمز قبلی قفل دیجیتال را وارد کنید.

عبور از این مرحله، بدون وارد کردن رمز قبلی قفل غیرممکن است و حتما لازم است که رمز قبلی به‌درستی وارد شود؛ در بخش شناسه رمز نیاز است که به تعداد دوبار رمز قبلی وارد شود.

در صورتی که برای اولین بار می‌خواهید برای قفل دیجیتالی سامسونگ رمز قرار دهید، لازم است که سریال قفل دیجیتال را در آن بخش وارد کنید؛ توجه داشته باشید که این سریال روی جعبه محصول نوشته شده است.

پس از وارد کردن رمز قبلی یا سریال، منتظر می‌مانید که دستگاه قفل دیجیتال سامسونگ پردازش‌های لازم را انجام دهد و ممکن است این پروسه چند دقیقه‌ای زمان ببرد.

نحوه تغییر رمز قفل سامسونگ

نحوه تغییر رمز قفل سامسونگ

مرحله دوم تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ

در صورتی که رمز قبلی وارد شده درست باشد، گزینه تغییر رمز به شما نشان داده می‌شود که باید برروی آن کلیک کنید؛ رمز جدیدی که در نظر دارید را در کادر مشخص شده وارد کنید و در مرحله تکرار رمز، مجدد رمزی که قبلا وارد کرده‌اید را بزنید تا رمز جدید انتخاب شده ارزیابی شود.

در این مرحله ممکن است با اخطار وارد کردن رمز جدید مواجه شوید؛ در مواقعی که سطح امنیتی رمز جدید وارد شده پایین باشد یا در بخش تکرار رمز جدید، رمز دیگری را وارد کرده باشید، با این اخطار روبه‌رو می‌شوید و تا زمانی که مشکل را حل نکنید، سیستم امنیتی به شما اجازه عبور از این مرحله را نمی‌دهد.

سیستم قفل‌های دیجیتال سامسونگ به دلیل داشتن سطح امنیتی بالا، رمزهایی که سطح امنیتی پایینی دارند و به‌آسانی حدس داده می‌شوند را به صورت خودکار رد می‌کنند و از شخص درخواست می‌کنند که یک رمز جدید با سطح امنیت بالا وارد کند؛ اگر می‌خواهید با این اخطار مواجه نشوید و خیلی سریع این مراحل تغییر رمز قفل دیجیتال را انجام دهید، بهتر است در میان حروف و اعداد وارد شده، از چند کاراکتر مانند نقطه، خط فاصله، علامت تعجب و… استفاده کنید و از وارد کردن تاریخ تولد یا هر رمز دیگری که به‌آسانی حدس داده می‌شود و امنیت خیلی پایینی دارد خودداری کنید.

تغییر رمز قفل دیجیتال - هومچه

مرحله آخر تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ

پس از اینکه در کادر رمز جدید یک رمز جدید با سطح امنیت بالا وارد کنید، از شما پرسیده می‌شود که آیا از تغییر رمز جدید اطمینان دارید یا خیر؟ که در صورت مطمئن بودن از تغییر رمز قفل دیجیتال باید برروی گزینه بله کلیک کنید؛ حال صبر کنید که این فرآیند سامسونگ باموفقیت انجام شود و نوشته تایید رمز جدید به شما نشان داده شود.

برای اینکه مطمئن شوید مراحل این موضوع قفل سامسونگ باموفقیت انجام شده است، پیشنهاد می‌شود که یک بار درب را قفل کنید و رمز جدید را برای باز کردن قفل بزنید؛ در صورتی که قفل با رمز جدید باز نشد، نگران نشوید و رمز قبلی را برای باز کردن قفل دیجیتال وارد کنید و تمامی مراحلی که در بالا گفته شد را مجدد انجام دهید و مجدد این تست را انجام دهید.

سخن آخر

با خواندن این مقاله متوجه شدید که تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ به‌ آسانی امکان‌پذیر است و برای تغییر آن احتیاج به یک فرد متخصص ندارید؛ تنها کافی است که مراحل بالا را بادقت انجام دهید تا این فرآیند باموفقیت انجام شود.

حال اگر قصد خرید یک قفل دیجیتال سامسونگ با قیمت عالی دارید، می‌توانید مجموعه ما را برای خرید انواع قفل دیجیتال سامسونگ انتخاب کنید؛ این مجموعه سال‌های زیادی است که در حوزه خرید و فروش انواع قفل دیجیتال فعالیت دارد و در طی این سال‌ها توانسته است با قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولاتش، مشتریان زیادی در سراسر کشور پیدا کند.

4/5 - (6 امتیاز)

6 نظر در “نحوه تغییر رمز قفل دیجیتال سامسونگ چگونه است؟

 1. رضایی گفت:

  گارانتی هم دارن؟

  1. homeche-support گفت:

   بله جناب رضایی

 2. mohammad sh گفت:

  سلام چه مدل هایی از قفل سامسونگ رو دارید؟

  1. homeche-support گفت:

   سلام به دسته بندی قفل دیجیتال مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

خانه