چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم؟

آنچه در این محتوا می خوانیم

چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم؟ موضوعی است که به دلیل ایمن کردن درب لابی و درب ورودی آپارتمان شما در این محتوا مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

این مقاله با تلاش تیم تولید محتوای مجموعه تهیه و تنظیم شده است تا بتواند اطلاعاتی کامل و جامعی را در ارتباط با دو روش اصلی ضد سرقت کردن درب خانه در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تکامل چگونگی ضد سرقت کردن درب خانه از گذشته تا به امروز !

چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم ؟ مسئله ای است که این روز ها با وجود سارقان به دغدغه مهمی تبدیل شده است و به همین منظور مطالعه این محتوا که کمتر از 5 دقیقه از وقت گران بهای شما را می گیرد، خالی از لطف نیست.

در گذشته، درب یک مانع لولا دار و متحرک بود که صرفا به این خاطر مورد استفاده قرار می گرفت که مانع ورود سرما و گرما و حفظ کردن یک محیط امن و ایمن باشد. درب ها فقط نوعی وسیله برای محافظت ازمحیط بود و از قفلی برای درب استفاده نمیشد و به طور کلی موضوعی در ارتباط با ضد سرقت کردن درب خانه مطرح نبود.

بعد از سال ها و تکامل درب گذشتگان تصمیم بر آن گرفتند برای حفظ امنیت، اهمیت بیشتری قائل شوند، در نتیجه به درب ها قفل هایی اضافه شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

ضد سرقت کردن درب خانه - دُرناب

اما کارایی استفاده از درب، تنها به حفظ هوای محیط و امنیت منازل آن ختم نمی شد، بلکه درب، یک عنصر اصلی در یک ساختمان بود که عظمت یک ساختمان را به راحتی و به تنهایی می توانست به رخ بکشاند.

درب های معمولی که از گذشته درخانه های قدیمی میدیدم، زیبایی کافی و از لحاظ ایمنی و حراست از محیط بسیار ناکار آمد بودند و همین مسائله باعث میشد دزدی از منازل و ساختمان ها بسیار زیاد باشد و موضوع ضد سرقت کردن درب خانه مورد اهمیت بیشتری قرار بگیرد.

اما در ادامه محتوای چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم به معرفی و بررسی درب های امنیتی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل افزایش امنیت پرداخته ایم.

روش های ضد سرقت کردن درب خانه

درب ضد سرقت یک تغییر اساسی در صنعت و دنیای درب شد. درب امنیتی با تغییراتی که در ساختار های خود ایجاد کرده است باعث جلوگیری  از سرقت از منازل و شکوه و زیبایی در ساختمان های خریداران میشود .

این درب ها از چندین لایه با جنس های مختلف تشکیل میشود که همین مسئله باعث جلوگیری از سرقت میشود .

در بخش بعدی چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم درباره راه های مختلف آن صحبت میکنیم. ضد سرقت کردن درب خانه با درب ایمن یکی از مسائلی می باشد که این روز ها ذهن همه افراد جامع میگذرد.

درب ضد سرقت یا درب ایمن یکی از راه هایی می باشد که شما حتما باید به آن دقت کنید. برای ایمن کردن و ضد سرقت کردن درب خانه خود شاید به این فکر بیفتید که قفل خریداری کنید، اما خرید قفل به تنها برای یک درب چوبی معمولی کافی نیست.

اولین نکنه تضمین ضد سرقت شدن خانه شما، تعویض درب چوبی قدیمی با درب ایمن می باشد.

در این قسمت از بررسی چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم به بررسی ابعاد مختلف زیرسازی و استراکچر درب لولا پاشنه ای یا پیوت مجموعه و همچنین درب های امنیتی پرداخته ایم.دلیل بررسی ابعاد مختلف درب های لولا محوری نیز از آن جهت است که محصولاتی که با نام مشابه در بازار وجود دارند، بدون ساختار ضد سرقت در اختیار مشتریان قرار می گیرند اما مجموعه ما به عنوان تولید کننده درب لولا پاشنه ای با ابعاد و طرح های سفارشی، این درب های لوکس را با ساختار کاملا ایمن به مشتریان محترم خود تقدیم می کند.

نکته قابل توجه در ارتباط با محصولات ما این است که زیرسازی و ساختار داخلی تمامی درب های واحد و لابی، از یک ساختار واحد طراحی و تولید می شود.

درب هایی که مجموعه ما تولید می کند تفاوت هایی با درب های ضد سرقت معمولی در داخل بازار دارد که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته ایم.

چهارچوب درب های معمول موجود در بازار ایران با ورق آهن 1/5 میلی متری تولید می شود،  اما چارچوب تمامی درب های امنیتی ما  با استفاده از از ورق آهن 2 میلی متری که بالاترین ضخامت ورق چهارچوب در ایران است تولید می شود.

تفاوت بعدی درب های تولید شده مجموعه، در ساختار داخلی درب است؛ مجموعه ما تمامی آهن کشی های داخلی درب را نیز با استفاده از ورق آهن 2 میلی متری انجام می دهد که این موضوع در ضد سرقت کردن درب خانه حائز اهمیت است.

مجموعه هومچه داخل درب های خود فوم پلی یورتان تزریق میکند که برای علاوه بر تاثیر بر امنیت درب، در عایق شدن درب در مقابل صدا و دما نیز موثر است.

یکی دیگر از مواردی که در سازه داخلی درب ها انجام می شود و بسیار مهم است تعبیه کردن محافظ جای قفل با ورق آهن ضخیم است که موضوع توپی زنی بسیار موثر است.

 در بخش بعدی مقاله هفتگی چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم به بررسی موضوع قفل های مختلف موجود در بازار ایران  پرداخته ایم.

ضد سرقت کردن درب خانه - دُرناب

معرفی مدل های مختلف قفل برای ضد سرقت کردن درب خانه

قفل ضد سرقت ویژگی های و تنوع بسیار بالایی دارد که در محتوای چگونه درب خانه را ضد سرقت کنیم به این موارد میپردازیم.

پس از درب ضد سرقت، مهم ترین سد امنیتی که شما می توانید در آن امنیت ساختمان خود را تضمین کنید، انتخاب یک قفل است که در کناره زیبایی منحصر به فرد خود بیشترین و بروز ترین تکنولوژی را در خود جا داده باشد.

یکی از اصلی ترین دغدغه مشتریان محترم هنگام خرید، انتخاب مدل مناسب به همراه قیمت قابل قبول هستند که مجموعه ما اطلاعات جامع و کاملی را در دسته بندی قفل ضد سرقت خود قرار داده است که مشتریان محترم می توانند از این دسته بندی نیز به منظور ضد سرقت کردن درب خانه استفاده نمایند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *