نمایندگی درب پلی وود در تهران کجاست؟

آنچه در این محتوا می خوانیم
زمان مطالعه: 3 دقیقه

درب های پلی وود و ساختار کلی آن از جمله چهارچوب درب، در بین تولیدکنندگان و نمایندگی درب پلی وود در تهران که این درب را می سازند، به صورت یکسان می باشد. می توان گفت تفاوت تولید کنندگان و نمایندگی ها در تهران و استان های دیگر در طراحی و ورق های نگهدارنده ای که در داخل درب قرار می گیرد، می باشد. این درب ها از لحاظ ظاهر مانند درب های چوبی بوده اما مواد تشکیل دهنده آن مواد پلیمری می باشد که در بیشتر مواقع از پتروشیمی هایی که در داخل کشور وجود دارند، تأمین می شود. به همین دلیل قیمت مواد پلیمری از شرکت های مختلف نیز یکسان می باشد. پس می توان نتیجه گرفت قیمت این درب در تهران در نمایندگی ها و فروشنده های مختلف آنچنان تفاوتی ندارد.

هومچه، نمایندگی درب پلی وود در تهران

یکی از نمایندگی های معتبر در حوزه درب پلی وود در تهران، شرکت هومچه می باشد. ما این اطمینان را می توان بدهیم که هنگام سفارش از هومچه، از بهترین متریال و مواد تولید شده استفاده کنیم.

به عنوان مثال، برخی فروشندگان سودجو، به منظور کسب درآمد بیشتر از مشتریان، اقدام به طراحی درب‌های چوبی ساده با روکش ظاهری از جنس پلی‌وود می‌کنند. سپس، این محصولات را با برچسب پلی‌وود و با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسانند. این در حالی است که در واقعیت، ساختار اصلی این درب‌ها از چوب ساده است و تنها روکش آن ضد آب می‌باشد.

در ادامه به معرفی مراکزی که می توان نمایندگی های این درب ها را در آن ها یافت معرفی می کنیم.

مراکز فروش درب پلی وود در تهران

محدوده پل چوبی: یکی از محدوده های شهر تهران که مراکز زیادی برای فروش درب های ساختمانی وجود دارد، محدوده پل چوبی می باشد.

محدوده خیابان آیت الله کاشانی: علاوه بر منطقه پل چوبی، خیابان آیت الله کاشانی نیز در خرید درب های مختلف از جمله درب های ضد آب می توان فروشگاه هایی را پیدا کرد.

کارگاه های چهاردانگه: در کنار فروشگاه ها و نمایندگی هایی که برای فروش درب ها موجود می باشد، کارگاه هایی نیز مشغول فروش مستقیم و بدون واسطه می باشند که درب ها را با قیمت پایین تر به فروش می رساند. بیشترین کارگاه هایی که به تولید درب مشغول می باشند، در منطقه چهاردانگه تهران وجود دارند که اگر مایل به خرید از کارگاه ها باشید، بهترین مکان، چهاردانگه می باشد.

سفارش به صورت اینترنتی

پیش تر به معرفی محدوده هایی که می توانید به صورت حضور اقدام به سفارش این درب ها بپردازید، صحبت کردیم. یکی دیگر از راه هایی که می توانید هنگام سفارش درب انجام دهید، خرید به صورت اینترنتی می باشد.

مزیتی که در خرید اینترنتی می باشد و همین نقطع قوت، یکی از نقطه ضعف های خرید های حضوری می توان نام برد، سردرگمی هنگام خرید حضوری می باشد.

خرید درب پلی وود از هُمچه

هنگام خرید اینترنتی شما با خیال آسوده می توانید مدل های مختلف درب را با یکدیگر مقایسه کنید، چه از لحاظ قیمتی و چه از لحاظ طراحی. این امکان را شما در خرید های حضوری گرفته می شود. به این دلیل که نمی توانید مدت زمان زیادی را در فروشگاه برای مقایسه بین درب ها بگذرانید و مدل ها و طرح های درب ها در فروشگاه های حضوری کمتر از فروشگاه های اینترنتی می باشد.

به طور مثال هومچه، یکی از نمایندگی های درب پلی وود که در کنار شو رومی که در تهران داشته و می توانید به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید، همچنین برای مشتریان، فروشگاه آنلاین نیز طراحی کرده است که افراد بتوانند در کنار مدل های زیادی که از درب های پلی وود و دیگر درب ها در این فروشگاه قرار دارد، به راحتی مدل خود را انتخاب کرده و با خیال آسوده خریداری کنند.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

خانه