راه های جلوگیری از سرقت انباری ساختمان

آنچه در این محتوا می خوانیم
زمان مطالعه: 3 دقیقه

با افزایش لوازم و وسیله های مختلف در خانه ها و شرکت ها، ساخت انباری در ساختمان های مختلف رو بورس آمد و مهندسان در ساخت ساختمان ها با کاربری های مختلف، فضای مخصوص به انباری نیز در نظر می گیرند. حال مسئله مهمی که پیش می آید این است تأمین امنیت و راه های جلوگیری از سرقت انباری ساختمان است. در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که راه های جلوگیری از سرقت انباری ساختمان چیست و آیا استفاده از قفل ضد سرقت و درب های ضد سرقت می تواند امنیت انبار ساختمان را افزایش دهد یا خیر ؟

روش های جلوگیری از سرقت انباری

اغلب افراد اهمیت زیادی به امنیت ساختمانشان نمی دهند و بر این باور هستند که سارقین کاری به انباری آن ها ندارند. از همین رو سرقت از انباری ها کاری بسیار آسان بوده و سارقین به راحتی درب آن ها را می توانند باز کنند. اما باید این موضوع را دانست برای جلوگیری از اموال داخل انبار باید راهکاری پیدا کرد امنیت آن را افزایش داد. زمانی که عبور و مرور به ساختمان بررسی نشود و اهمیت داده نشود سارقین به راحتی از درب اصلی و حتی درب پارکینگ وارد ساختمان شده و منزل و انباری شما هیچ امنیتی نخواهند داشت.

اما با دوربین های مداربسته و بررسی عبور و مرور افراد نمی شود گفت امنیت ساختمان و انباری آن ها کامل برقرار شده است. پس باید به دنبال راهکار جدی و مفید برای این قضیه بود.

1- استفاده از درب ضد سرقت برای انباری

یکی از راه های جلوگیری سرقت از انبار، استفاده از درب های ضد سرقت می باشد. درب ضد سرقت با توجه به این که نسبت به درب معمولی لایه ها بیشتری از جنس فولاد داشته، شکستن و خراب کردن آ« برای سارقین بسیار کار دشواری می باشد. همچنین قفل درب ضد سرقت دارای امنیت بالایی می باشد و سارقین نمی توانند به راحتی و در زمان کم آن را باز کنند.

اما به این موضوع باید اشاره داشت که درب های ضد سرقت به دلیل قیمت بالایی که نسبت به درب های معمولی دارند، بعضی افراد از خرید و نصب آن ها برای انباری خود پشیمان می شوند و هزینه آن را پرداخت نمی کنند.

استفاده از قفل ضد سرقت

2- استفاده از قفل ضد سرقت

راه حل بعدی که می توان برای افزایش امنیت درب انباری انجام داد، استفاده از قفل ضد سرفت می باشد. کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای درب ضد سرقت انجام دهند، قفل ضد سرقت بهترین گزینه برای آنان می باشد. قفل ضد سرقت انواع مختلفی دارد که با توجه به بودجه شما و نوع درب شما می توانید بهترین گزینه را برای انبار خود انتخاب کنید.

قفل ضد سرقت نیمه مرکزی

یکی از ساده ترین قفل هایی که می توان برای انباری خود نصب کنید، قفل ضد سرقت نیمه مرکزی می باشد که با قیمت پایینی که دارد می توانید از ان برای امنیت بیشتر انباری خود استفاده کنید. این قفل دارای 7 زبانه می باشد که وارد چارچوب درب انباری شما شده و باز کردن آن توسط سارقین کار بسیاری سختی می باشد.

قفل ضد سرقت گاوصندوقی

این قفل جزو معروف ترین و پر طرفدار ترین قفل های ضد سرقت می باشد که می توانید بیشترین امنیت را به انباری شما بدهد. این قفل با توجه به نوع ساختاری که دارد بدون سیلندر بوده و کلید مستقیما وارد محفظه قفل می شود. این امر باعث می شود که سارقین نتوانند با خراب کردن سیلندر قفل و یا جا به جا کردن درب انباری شما را باز کنند.

بهترین روش جلوگیری سرقت از انبار

پیش تر راهکار هایی را برای افزایش امنیت انبار ساختمان گفته شد که با توجه به نیاز و مقدار لوازمی که در انبار شما وجود دارد، می توانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. اما پیشنهاد ما با توجه به تجربه چندین ساله در این حوزه، استفاده از قفل ضد سرقت برای انبار ساختمان می باشد. با توجه به هزینه کمتری که نسبت به خرید درب ضد سرقت انجام می دهید، پول بیشتری را می توانید برای خود ذخیره کنید و دیگر نیازی نیست درب معمولی خود را کاملا عوض کنید.

قفل ضد سرقت برای انبار شما همان کاری را انجام می دهد که درب ضد سرقت می تواند انجام دهد. پس این اطمینان را به شما می دهیم که استفاده از قفل ضد سرقت می تواند بهترین گزینه برای بالا بردن امنیت و نفوذ سارقین به انبار شما باشد.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

خانه